badania statystyczne4

Baza lekarzy – rozwiązania dla firm farmaceutycznych

W ofercie Medfile® EDM posiadamy rozwiązania dedykowane dla przemysłu farmaceutycznego, który jest jednym z naszych najlepszych i najwierniejszych klientów. Jednym z naszym najskuteczniejszych rozwiązań jest baza lekarzy. Na jej podstawie możemy zagwarantować wysoki dostęp do informacji na temat wiedzy na temat działania rynku w tym sektorze, jak również specjalistycznych działań medycznych i efektów pracy lekarzy. Z naszych baz medycznych, korzystają najwięksi producenci lekarstw oraz sprzętu medycznego w całym kraju, a z platformy Medfile® EDM korzysta tysiące specjalistów w codziennej pracy.
 

Zastosowanie medycznych baz danych

Profesjonalnie przygotowana baza lekarzy Medfile® EDM, zawierająca najistotniejsze informacje, zapewnia możliwość tworzenia kontekstowych reklam ukierunkowanych na specjalistów, a dotyczących takich zagadnień jak:

  • reklama zupełnie nowego produktu,
  • testy prototypowych sprzętów rehabilitacyjnych,
  • konsultacje w zakresie nowych leków i usług,
  • współpraca dotycząca badań klinicznych i obserwacyjnych.

 

Reklamy kontekstowe

Przykładowo, baza lekarzy na platformie Medfile® EDM uprawnia do:

  • wprowadzania reklam na stronie głównej platformy,
  • wdrażania reklam kontekstowych swoich produktów i usług, np. w kartach wizyt, wyświetlanych w trakcie zapisu pacjenta na wizytę, możliwą do powiązania z rozpoznaniami ICD 9/10,
  • wyświetlania reklam podczas wypisywania e-Recept.

Spis wszystkich lekarzy z całego kraju, z wyszczególnieniem regionu działania, danych teleadresowych, jak również specjalizacji w której dany lekarz działa. Dane te, są wykorzystywane w procesie zbierania informacji na zapotrzebowanie lub modyfikację poszczególnych lekarstw, jak również w opracowywaniu nowych, np. zgodnie z prowadzonymi obserwacjami liczby zachorowań w danym regionie jak i ich przyczyn. Warto tutaj także od razu pozyskać przedstawicieli świata medycyny do:

  • promocji swoich produktów,
  • do udziału w badaniach klinicznych,
  • nad skutecznością i bezpieczeństwem stosowania nowych specyfików.

Profesjonalna baza lekarzy zapewnia odpowiednią wiedzę, pozwalającą przedsiębiorcom farmaceutycznym na kreowanie rozwoju medycyny i strategii działania marketingowego, w tym trudnym sektorze produkcyjnym.
 

Badania statystyczne

Warto tutaj podkreślić, iż na potrzeby rozwoju gałęzi badań medycznych i farmaceutycznych, dzięki Medfile® EDM, specjaliści mają możliwość opublikowania swoich danych teleadresowych gabinetów i placówek na darmowej stronie WWW, dzięki czemu są bardziej dostępni pacjentom i potencjalnym ośrodkom współpracującym. Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® realizuje profesjonalne badania statystyczne zarówno na grupach lekarzy poszczególnych specjalności, jak również na potencjalnych pacjentach, czyli na ogólnie ujętym społeczeństwie. Sprawdź ofertę partnerską dla Medfile® EDM oraz inne rozwiązania marketingowe!