badania statystyczne11

Obliczenia statystyczne

Na co dzień, na zlecenie zarówno przedsiębiorstw, instytucji naukowych, jak i osób prywatnych, przeprowadzamy skomplikowane obliczenia statystyczne, niezbędne na przykład do prowadzenia działalności, udowadniania naukowych tez, jak również do podpierania się realnymi danymi w pracach doktorskich i magisterskich. Wykonanie profesjonalnych obliczeń statystycznych, nie zajmuje nam tutaj zbyt wiele czasu, a to za sprawą tego, iż posiadamy odpowiednie oprogramowanie do obliczeń statystycznych, dzięki czemu, jest to realizowane w stu procentach poprawnie i co najważniejsze, stosunkowo szybko.

Wykorzystanie obliczeń statystycznych

Bardzo ważnym aspektem jest tutaj jednak, poprawny dobór metody, jaką będą prowadzone obliczenia statystyczne, w zależności do określonych wyników, jakie chcemy osiągnąć. Prowadzimy tutaj wszystkie najważniejsze obliczenia, jak:

  • standaryzacja,
  • hipoteza zerowa,
  • alfa Cronbacha,
  • Mediana,
  • analiza czynnikowa,
  • miary tendencji centralnej,
  • Średnia,
  • Dominanta (moda),

Czyli można powiedzieć, iż jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie obliczenia, jakie będą niezbędne w toku badań statystycznych, oraz dla samych obliczeń. Oczywiście realizowane przez Biostat badania statystyczne oparte są na wszystkich metodach obliczeń statystycznych, dzięki czemu wyniki jakie uzyskujemy zawsze należą do najbardziej dokładnych na rynku.

Tworzenie bazy danych

Warto tutaj także podkreślić fakt, iż tworzymy w wyniku naszych badań i obliczeń profesjonalne bazy danych zawierające poszczególne wyniki badań i obliczeń, dzięki czemu, tak przygotowane rozległe bazy danych, możemy w następnej kolejności poddawać wnikliwym analizom, które pozwolą nam spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na badane zagadnienia, co oczywiście zawsze odbywa się z pożytkiem dla naszych obecnych, i przyszłych klientów.

Zapraszamy do współpracy, firmy, instytucje, oraz osoby prywatne które mają zapotrzebowanie na przeprowadzanie obliczeń statystycznych, według najbardziej skomplikowanych wzorców oraz metod działania. Z całą pewnością znajdziemy rozwiązanie idealne dla każdego.