White Label – moduł, z którego korzystają najlepsi z najlepszych

Moduł do Twojego gabinetu, który otworzy się na Pacjentów online. Outsourcing systemu telemedycznego w modelu White Label.

White Label – krótka droga do sukcesu w medycynie online

Najbardziej rozwiniętą strefą na świecie jest Internet, który oferuje już praktycznie wszystkie usługi. Nie inaczej jest z medycyną, która odważnie rozwija skrzydła i idzie po swoje. Czasy związane z pandemią pomogły strefie medycznej wejść w legalnie do Internetu i rozwinąć swoje działania. Model, który oferujemy pozwala każdemu gabinetowi na dopasowanie platformy do swojej wizji. Twój gabinet może mieć swoje odzwierciedlenie w sieci, a elastyczność pozwoli dopasować go również wizualnie – tak właśnie działa White Label.

Autentyczność w sieci

Dzięki współpracy z najlepszymi, Twój gabinet nie straci na autentyczności i profesjonalizmie, z którym jest identyfikowany. Branża medyczna tak prężnie się rozwija w Internecie, że trzeba mieć doskonałe narzędzia do tego, aby nadążyć za wszystkim a nawet być jednym z pierwszych, którzy wprowadzają nowinki do swojego gabinetu. Tym pionierem pozwala zostać Medfile, który oferuje model White Label. Jakie korzyści płyną z korzystania z White Label?

  • Kompleksowe wsparcie techniczne
  • Nowoczesna platforma, która aktualizowana jest na bieżąco
  • Bezpieczne magazynowanie danych Pacjentów
  • Płatności online (PayU)
  • Możliwość prowadzenia kompletnej EDM

Wszystkie najważniejsze funkcje w jednym miejscu

Fakt ten zapewni stabilność i długofalowość twoich działań w Internecie, a to podstawa, jeśli chce się rozwijać w strefie online. Nasz zespół stale pracuje nad udoskonalaniem systemu, aby każdy gabinet mógł w pełni wykorzystywać swój potencjał w Internecie i czerpać z tego jak największe korzyści, a one będą się tylko mnożyły. Naszym celem jest zapewnienie Twojemu gabinetowi obsługi na najwyższym poziomie, tak aby twój gabinet działał jak najsprawniej i wyciskał z telemedycyny online maksimum.