BioStat® – pracujesz lokalnie, działasz globalnie

Pracujesz lokalnie, działasz globalnie: zapraszamy do Biostat®

Kojarzący się przede wszystkim z wydobyciem węgla Rybnik to stereotyp. Czy wiecie, że od 15 lat działa tu firma współpracująca z największymi światowymi markami? Sięgnijcie po filiżankę kawy i poznajcie BioStat®  -  lokalną firmę działająca globalnie.

Aby pracować w tym innowacyjnym miejscu nie trzeba nawet wyjeżdżać do stolicy województwa. Jak podkreśla Bartosz Olcha, senior project manager: – To my  z tej aglomeracji potrafimy pozyskać osoby merytoryczne i dobrze wykształcone. BioStat® ma swą siedzibę w Rybniku, gdzie spotyka się grono pełnych pasji, zaangażowania i nastawionych na rozwój ludzi. Zespół tworzą profesjonaliści realizujący się jako project managerowie. Ponadto socjolodzy, analitycy, biotechnolodzy, programiści, czy innowatorzy IT.

 

Drugi łyk kawy i myślisz: fajny zespół. Czym się tak naprawdę zajmuje ten BioStat® ?

Firma rozwija nowoczesne systemy informatyczne i aplikacje. Służą one m.in. do badań klinicznych. Dziełem fachowców z rybnickiej firmy jest także jedna z bardzo dobrze odbieranych na rynku elektronicznych dokumentacji medycznych. Pracując dla największych marek na świecie BioStat® tworzy strategie komunikacji, biegle wykorzystując znajomość zasad rządzących digital marketingiem. Ma także realny wpływ na rozwój rynku uczestnicząc w realizacji badań marketingowych, czy społecznych dla farmacji, medycyny, motoryzacji, administracji publicznej, czy branży FMCG.

Teraz już wiesz: BioStat® to zarówno agencja badawcza, jak i nowoczesny software house.

 

Jaka jest rynkowa przewaga BioStat®?

Siłą jest interdyscyplinarny zespół, który w praktyce zajmuje się kwestiami innowacyjnych rozwiązań badawczych i gromadzenia danych w biznesie. To ponadto:

– ceniona przez klientów wiedza i doświadczenie łączące świat nauki i biznesu

– content co-creating i design thinking wykorzystywane do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i strategicznych działań na zlecenie klientów

– autorskie systemy informatyczne

– inwestycje w zespół (spotkania Master Mind, sesje coachingowe).

 

Jak podkreśla dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek, wiceprezes zarządu BioStat®: – Firmę budują ludzie. Robią to z pasją i zaangażowaniem, co jest naszą siłą napędową.

 

To, jak może dasz się zaprosić na kawę do nas?

Aplikuj, pracuj w Rybniku i ciesz się wieloma korzyściami, takimi jak karta Multisport, możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami, dowolnym modelem współpracy (B2B, UoP), współpracą z topowymi markami i możliwością rozwoju poprzez udział w krajowych i międzynarodowych projektach.

Koniecznie zajrzyj! https://www.biostat.com.pl/kariera