Program dla kardiologa – dostęp do kartotek online

Program dla kardiologa z możliwością dostępu online

Specjaliści kardiologii potrzebują systemów, które spełniają najwyższe wymagania, jeśli chodzi o intuicyjność i łatwość obsługi. Coraz większe problemy polskiego społeczeństwa w zakresie chorób układu krążenia, sprawiają że pacjenci poszukują najlepszych specjalistów w sieci. Transparentność gabinetu kardiologicznego w Internecie będzie tu więc podstawą działań na rzecz dotarcia do nowych grup pacjentów.

Szybki podgląd kartoteki pacjenta

Dzięki intuicyjnemu działaniu, program dla kardiologa Medfile® EDM umożliwia szybki dostęp do kartoteki pacjenta z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Medfile® nie ogranicza pracy lekarza do instalacji na jednym komputerze. Specjalista może korzystać z systemu na urządzeniach przenośnych takich jak: laptop, tablet, smartphone.

Dostęp do kartoteki pacjenta przez program dla kardiologa obejmuje wiele istotnych dla specjalisty elementów, jak np.:

  • możliwość wystawienia recepty, e-Recepty oraz e-Zwolnienia dzięki powiązaniu z platformą NFZ (P1 i P2),
  • podpowiedzi kodów ICD-9/10,
  • obszerną bazę leków,
  • magazyn leków i produktów medycznych używanych w gabinecie,
  • przejrzysty grafik wizyt,
  • możliwość rejestracji online na wizyty.

Karta wizyty pacjenta posiada szerokie możliwości rozbudowy o elementy potrzebne do prawidłowej diagnostyki w gabinecie kardiologicznym. Możliwość wstawienia pól tekstowych, liczbowych, elementów graficznych, załączników jak również pól wyboru pozostawia specjaliście dowolność w konstrukcji karty wizyty, tak aby mógł on przeprowadzać wywiad i badanie zgodnie ze swoim przyzwyczajeniem, bez odgórnie narzuconych schematów.

Pacjent online

Poszukiwanie specjalisty lub gabinetów specjalistycznych w sieci stało się od jakiegoś czasu bardzo popularną metodą na znalezienie lekarza. Rzadziej wypytujemy znajomych o dobrego specjalistę, coraz częściej to Internet jest źródłem wiedzy. Program dla kardiologa umożliwia stworzenie własnej, prostej strony internetowej wraz z podstawowymi informacjami dotyczącymi sylwetki specjalisty i pracy gabinetu. Daje także możliwość umieszczenia zdjęć – lokalizacji czy też wyposażenia.

Dostęp online 24h/7

Dostęp do programu z zaawansowanymi funkcjami z każdego gabinetu i placówki, jest wygodną opcją dla specjalistów pracujących w wielu miejscach, jak również chcących mieć pod kontrolą działalność swojego gabinetu także w domu. Wielodostęp, jaki zapewnia program dla kardiologa umożliwia dostęp do programu na więcej niż jednym urządzeniu oraz więcej niż jednemu użytkownikowi. Zobacz, jak możesz zoptymalizować pracę swojego gabinetu, dzięki Medfile® EDM.