Aplikacja dla lekarzy – nowości w systemie ochrony zdrowia

Aplikacja dla lekarzy – błyskawiczne działania

Dzięki aktualnym zmianom w systemie opieki zdrowotnej lekarze i inni pracownicy medyczni będą mogli swobodniej i szybciej działać w swoim miejscu zatrudnienia? Jakie udogodnienia spotykają pracowników służby zdrowia, odkąd pojawiła się Elektroniczna Dokumentacja Medyczna?

e-Dokumentacja w aplikacji dla lekarzy

Najważniejszym udogodnieniem jest wprowadzenie aplikacji dla lekarzy, która pozwala sprawnie operować kartoteką pacjentów w placówce medycznej. Natychmiastowe otwarcie kartoteki medycznej osoby chorej, zaraz po zarejestrowaniu, zdecydowanie usprawnia proces przyjmowania pacjentów. Ci nie muszą już oczekiwać na moment, kiedy ich kartoteka zostanie przeniesiona do gabinetu lekarskiego.

Aplikacja dla lekarzy to również stały dostęp do harmonogramu pracy:
• wszystkich specjalistów w placówce,
• przejrzystego widoku urlopów,
• gabinetów specjalistycznych,
• obłożenia konkretnych usług w placówce.

Aplikacja dla lekarzy jest aktywna na każdym urządzeniu mobilnym ze stałym dostępem do Internetu. Można ją również pobrać i otworzyć na smartphone z systemem Android i iOS. To kieszonkowa wersja systemu Medfile® EDM. Warto dodać, że aplikacja dla lekarzy na smartphony jest bezpłatnym dodatkiem do pełnej wersji oprogramowania. Kieszonkowa wersja posiada takie funkcje, jak:
• kalendarz wizyt pacjentów wraz z możliwością dodawania wizyty,
• kartoteka pacjentów z udostępnieniem dodawania kolejnych,
• wizyty (dodawanie, usuwanie, edytowanie, ustawienie wizyty powtarzalnej).

Niezbędne funkcje w aplikacji

Aplikacja dla lekarzy w pełnej wersji webowej posiada wiele funkcji przydatnych w codziennej pracy lekarzy i szeroko rozumianego funkcjonowania placówki medycznej. Udogodnienia w postaci: możliwości samodzielnej rejestracji online za pomocą oprogramowania, prowadzenia magazynu leków i produktów medycznych, stworzenia indywidualnej karty wizyty lekarskiej, rozbudowane bazy leków, podpowiedzi kodów ICD – 10/9 oraz ICF, możliwość wysyłania SMS-ów do pacjentów z przypomnieniem o zbliżającym się terminie wizyty oraz wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań pozwala na zoptymalizowanie pracy placówki medycznej.

Wykorzystaj możliwości oprogramowania i aplikacji dla lekarzy w swoim gabinecie
Wypróbuj Medfile® EDM.