L4 przez Internet. Diagnoza i zwolnienie lekarskie

Diagnostyka lekarska przez Internet to nowość w polskich usługach medycznych. Otrzymywanie eRecepty, czy też zwolnienia lekarskiego za pomocą sieci jest szybkie i nawet w nagłych przypadkach gwarantuje dziś rzetelną diagnostykę ze specjalistami. Dziś, za pomocą platformy haloDoctor pacjent uzyskuje L4 przez Internet nawet w kilka minut.

Telemedycyna dla pacjentów

Platforma dla pacjentów, dzięki której lekarze mogą pomagać osobom chorym, potrzebującym nagłego zwolnienia bądź też erecepty. L4 przez Internet wystawiane przez specjalistów konsultujących na haloDoctor, można otrzymać w sytuacjach nagłych, np.: wieczorem bądź w weekend. Sytuacje w których rodzice potrzebują zwolnienia ze względu na chorobę swoich dzieci również można bardzo szybko rozwiązać za pomocą platformy.

Już ponad 300 specjalistów konsultuje na haloDoctor. Jeśli chcesz skonsultować się z konkretnym lekarzem wybierz specjalistę oraz datę i termin wizyty.

Jakie są zalety e-Zwolnień

Dostęp do platformy ma każdy, kto potrzebuje pomocy specjalisty, a w efekcie otrzymania L4 przez Internet bądź erecepty. Główne zalety e-Zwolnień, to:

  • otrzymanie porady i potrzebnej dokumentacji medycznej w szybki sposób,
  • porady i L4 przez Internet bez konieczności posiadania dodatkowego konta i logowania się pacjenta,
  • bezpieczeństwo danych związane z wysokim poziomem zabezpieczeń,
  • możliwość szybkiego uzyskania informacji dotyczących diagnozy oraz potrzebnego zwolnienia lekarskiego ( często na następny dzień),
  • brak barier związanych z transportem oraz dostępem do lekarzy konkretnych specjalizacji.

 Porada lekarska online

Porady lekarskie online za pomocą intuicyjnej platformy, która zapewnia łatwy dostęp do specjalistów wielu dziedzin wspomaga pacjentów każdego dnia. L4 przez Internet zapewnia szybką reakcję na sytuację nagłą, kiedy pacjent jako pracownik nie może iść danego dnia do pracy, ponieważ nie pozwala mu na to jego zdrowie.


haloDoctor.pl – L4 przez Internet. Zwolnienie lekarskie online. Konsultacja lekarska online. L4 online.

Wprost o lekarzach online.